Järgmine koolitus: Tallinn - Sügisseminar 2021 registreeri / loe lähemalt

Rubriik: Maksuvaba käive

Vastatud: 24.04.2006
Kas likviidsusfondide osakute müük on maksuvaba käive käibedeklaratsioonis? Selle üle on nii palju vaidlusi olnud, et ei tea seisukohta võtta.
Loe vastust
Vastatud: 11.02.2006
Kui mittetulundusühendus annab lastele tantsualast koolitust ja küsib õpetuse eest õppemaksu, siis kas sel juhul on KMS § 16 lg 1 p 6 järgi koolitusel äriline eesmärk või mitte? Mille alusel see äriline eesmärk määratakse üldse?
Loe vastust
Vastatud: 01.02.2006
Küsimus KMS § 16 lg 1 p 6 kohta. Et kui MTÜ osutab muusikaalast koolitust aga koolitusluba ei ole veel taotletud, siis kas see on ikka muu koolitus § 16 järgi?
Loe vastust
Vastatud: 30.01.2006
Minul on sõlmitud koolitusfirmaga (MTÜ Keeltekool) leping koolitusteenuse osutamise kohta ning selle lisana ka esitatud arve täissumma peale, kuid maksetähtaeg on jaotatud kuude kaupa.Õppeaasta(teenuse osutamise) kestvus on september 2005-mai 2006. Küsimus järgmine: kas koolitusfirmal on õigus teha ringi arve ning küsida 18% km maksmata summade pealt (e. saamata teenuse pealt)....
Loe vastust
Vastatud: 18.01.2006
MTÜ korraldab NLP (enesearengu väljaõppe) koolitusi täiskasvanuile. Olemas on Haridusministeeriumi koolitusluba. Kas sellistele koolitustele tuleb lisada käibemaks?
Loe vastust