Järgmised koolitused: Tallinnas ja Tartus - Aastaaruanne 2020 ja maksud 2021 registreeri / loe lähemalt

Arhiiv: Ajakiri

Ajakiri MaksuMaksja

Eesti ainus maksuajakiri MaksuMaksja. EML liikmed saavad ajakirja tasuta.
Artiklid avaldatakse üldjuhul üks aasta pärast ajakirja ilmumist veebiajakirjana. Varem avaldatakse sisukord, toimetuse veerg ning toimetuse valikul võib avaldada muid artikleid. Veebiväljaandes avaldatud artikkel võib erineda paberväljaande omast (nt viidete ja lisade osas).

Septembri MaksuMaksjas maksumaksjate liidu 25. juubel

Selle aasta septembrikuus oli kõigil maksumaksjatel põhjust rõõmustada – nimelt sai maksumaksjate liit 25-aastaseks. Kuigi nii liidu kui liikmelisuse dünaamika on ajaga muutunud, on EML liikmete ootused jäänud samaks — soovitakse saada kindlust ehk nõu ja abi maksuasjades.

Juubeli puhul on täiesti kohane meenutada, kuidas ja kelle tõttu kõik algas. EML-is juba 20ndat aastat juristina töötav ja praegune juhatuse liige Hiie Marrandi tutvustabki lugejatele, kelle mõtete, tunnete, tegutsemise jne tulemusel on EML selline, nagu ta on.

EML juhatuse liige Martin Huberg lahkab põhjalikult erisoodustusega seonduvat praeguses erilises olukorras, keskendudes eelkõige kodukontoriga seotud küsimustele. Ta selgitab, mis on töö tegemise koht, töökoht ja töövahend, kes selle kõige eest muretsema peab, ning annab vastuseid mõnele levinumale küsimusele.

Tutvu sisuga lähemalt