iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Riigikogulane Igor Gräzin: “Luksust ma oma palga eest lubada ei saa!”

Riigikogulane Igor Gräzin: “Luksust ma oma palga eest lubada ei saa!”

Rubriik: Õhtuleht

Katrin Pauts kirjutab Ähtulehes, et eelmisel nädalal kirjutas Kroonika veebiportaal, et riigikogulasel Igor Gräzinil palka üle ei jää – rahvasaadiku suur sissetulek olevat müüt, iga kuu laekuvat tema arvele vaid 28 000 – 31 000 krooni. "See on suhteliselt kõrge palk, kuid mitte nii suur, et hakata näiteks kuldmünte koguma. Minu sissetulek küll luksustarbimist ei võimalda, aga mulle meeldib ilusaid asju vaadata," pihtis Gräzin.

Netikommentaatorid imestavad muu hulgas Gräzini kasina arvutusoskuse üle – kui riigikogu lihtliikme brutopalk kasvas märtsis 52 468 kroonile, siis tulumaksu maha arvates jääb järele 41 450 krooni. Gräzin seletab, et ta pidas silmas summat pärast kõigi töökulude mahaarvamist.

Ehk raha, mis jääb isiklikuks tarbeks.Palgast kümnendiku suurune kuluhüvitis Gräzini töökulutusi ei katvat. "Ega mulle ei jätkunud ka varasemast," viitab ta ajale enne veebruarikuist kärbet, kui hüvitis oli praegusest 30% palgast suurem.Loe täpsemalt: http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=332081

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus