iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Sotsiaalmaksu vabastus majanduslikult aktiivsetele

Sotsiaalmaksu vabastus majanduslikult aktiivsetele

Rubriik: Päevaleht

Erakond Eestimaa Rohelised, sotsiaaltoimkonna juht Andres Siplane kirjutav Eesti Päevalehe Ärilehes, et ettepaneku puhul kehtestada sotsiaalmaksule ülempiir (vt Ärileht 13.05.2009) paneb teda imestama asjaoludest mittehooliv järjekindlus, kuna pensionikindlustuse tulubaasi vähendamine on igal juhul poliitikute jaoks võimatu nii täna kui ka tulevikus.

Pidas ju isegi käesoleval aastal valitsus täiesti teadlikuna eelarvelaekumistest vajalikuks pensione tõsta. Mind isiklikult häirib sotsiaalmaksule lae kehtestamise mõtte juures moment, et sellise otsusega loobume solidaarsusprintsiibist. Eks soovitava ühiskonna suhtes on inimestel erinevad eelistused – mitte kõigi jaoks ei ole eri põlvkondades ja erinevates tuludetsiilides olevate inimeste solidaarsus nii oluline. Ja praegusel ajal loobutakse ju ka teistest printsiipidest, mis seni on fundamentaalsed olnud (näiteks õiguspärase ootuse printsiip).Loe täpsemalt: http://www.arileht.ee/artikkel/470218Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus