iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Finantsinspektsioon: Eesti riik ei tohi segada kapitalismi põhimõtet “osta odavalt, müü kallilt”!

Finantsinspektsioon: Eesti riik ei tohi segada kapitalismi põhimõtet “osta odavalt, müü kallilt”!

Rubriik: Eesti Ekspress

Priit Hõbemägi kirjutab Eesti Ekspress Online´is, et Eesti Maksumaksjate Liit tõstatas küsimuse eluasemelaenude tagasimaksmisel toimuvast ebaõiglasest "sundvaluutavahetusest". Nimelt konverteerivad suurpangad eluasemelaene laenumaksete tegemisel eurosse ja tagasi mitte Eesti Panga kursi, vaid iseenda poolt kehtestatud kõrgema kommertskursi alusel, teenides aastas niimoodi kõikide klientide pealt mitukümmend miljonit krooni.

Eesti Panga tiiva all tegutsev Finantsinspektsioon vastas ülbe kirjaga Maksumaksjate Liidu pöördumisele, soovitades mitte segada "osta odavalt, müü kallilt" põhimõtte elluviimist Eesti Vabariigi võimude poolt. Mõned pangad ei ole seda kõrgemat kurssi klientidele üldse tutvustanud, mõned teinud seda nii, et kliendil on sellest raske aru saada. Loe täpsemalt: http://www.ekspress.ee/2009/02/28/eesti-uudised/10580 Kuula Kuku raadiost saadet Keskpäevatund: http://kuku.s3.amazonaws.com/keskpaevatund/keskpaevatund20090228.mp3 Loe ka: „EML: Maksumaksja sõber ja vaenlane – pressikajastus“Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus