iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Töötud peavad hüvitise nimel võitlema

Töötud peavad hüvitise nimel võitlema

Rubriik: Postimees

Kaire Uusen kirjutab Postimehes sellest, et ehkki uus töölepingu seadus lubab alates juulist ka omal soovil töölt lahkujale hüvitist, ei õnnestu paljudel tööturuametis tunglevatel inimestel isegi praegu seaduses ettenähtud toetust kätte saada.

Tööturuameti konsultant Olga Kala tõdes, et praegu on töötutele vähe pakkuda, sest vabad kohad sulavad kui kevadine lumi ning kahanenud on ka pakkumised välismaalt. «Olen siiski inimesi lohutanud, et tumedas taevas säravad tähed kõige eredamalt,» ütleb ta.Probleemidest pole pääsenud ka seni piiri taga töötanud. Mitu aastat Soomes keevitaja ametit pidanud Andrei Tihhonov käib praegu teda tööle vahendanud firmaga kohut. Kui varem sai ta palga kätte, siis nüüd enam mitte.Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=62693Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus