iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Jänes: käibemaksu tõus teatripileti hinda ei mõjuta

Jänes: käibemaksu tõus teatripileti hinda ei mõjuta

Rubriik: Delfi

Kultuuriministeerium toetab oma eelarvest tuleval aastal teatreid ja kontsertorganisatsioone täiendavalt 15 miljoni krooniga, millega kaetakse käibemaksu tõusu osa piletite hinnas.

Minister Laine Jänes ütles, et võimalik piletihinna tõus ei saa tuleneda seega käibemaksumäära muutusest, sest raha on eelarves selleks otstarbeks ka olemas, vahendas ministeeriumi pressiesindaja. .rbot, a.rbot, td.rbot { font-size: 10px; } table.ABinner a { margin-right: 5px; } table.ABouter { cellspacing: 1px; } table.ABinner { cellspacing: 1px; cellpadding: 2px; } table.ABouter { cellspacing: 1px; } table.ABinner { cellspacing: 1px; cellpadding: 2px; } “Täiendavat tegevustoetust planeeritakse eraldada neile asutustele, kes seni on saanud püsivalt toetust riigieelarvest, toetuse detailsed jaotused selguvad pärast 2009. aasta riigieelarve lõplikku kinnitamist jaanuaris”, selgitas minister.Loe täpsemalt: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=20740365&l=wlastnews

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus