iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maksuamnestia tooks korra

Maksuamnestia tooks korra

Rubriik: Äripäev

Väikeettevõtja Madis Kaasik kirjutab Äripäeva arvamusküljel, et hiljuti võis lugeda, et 85st maksuameti kontrollitud ehitusfirmast 80 olid suuremal või vähemal määral maksudega riiki petnud. Ühe suurfirma juht ütles seda kommenteerides, et vaid suured ehitusettevõtted on ausad.

On avalik saladus, et peatöövõtjatest "allpool" olevad ehitusettevõtted lähenevad maksude tasumisele võimalikult loominguliselt. Peatöövõtjad tegelevad vaid vahendamisega, töö tegemine jääb alltöövõtjatele. Selles poleks midagi halba, kui vaid alltöövõtjal, kes soovib objekti saada, oleks hinnapakkumist tehes võimalik näidata oma töö maksumust riigimaksudega.

Praegu ei ole väikefirmal aga valikut: ta kas petab riiki maksudega või lõpetab tegevuse, sest eelistatakse odavamaid. Võib-olla aitaks olukorda lahendada mingit sorti riiklik maksuamnestia. Seda võiks rakendada neile, kes end teatud aja jooksul üles annavad ja esitavad tõese ülevaate oma tegelikust arvepidamisest. Nende andmete põhjal peaks maksuamet suutma kokku panna pildi tegelikult ehitussektoris toimuvast.

Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4316/arv_arvamus_431603.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus