iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Töölepinguseadus oli liiga kõva pähkel

Töölepinguseadus oli liiga kõva pähkel

Rubriik: Äripäev

Silvia Kruusmaa kirjutab Äripäevas, et eile kokku tulnud töölepinguseaduse arutamise komisjon otsuseni ei jõudnudki, nagu kinnitas sotsiaalminister Hanno Pevkur, ning tööd jätkatakse täna.

Eesti Tööandjate Keskliit peab võimalikuks töötuskindlustusmaksete tõstmist 4%ni, tööandjate maksemäär võiks tõusta kehtivalt 1%-lt maksimaalse 1,5%ni. "Ettevõtjatel on praegu kaks selget prioriteeti - jõustada uue töölepinguseaduse koondamishüvitiste regulatsioon kokkulepitud ajal 1. juulil ning liituda eurotsooniga hiljemalt 1. jaanuaril 2011," ütles tööandjate keskliidu juhataja Tarmo Kriis.

Tööandjate keskliit kordab oma nõudmist kehtestada uue töölepingu seaduse koondamishüvitiste regulatsioon muutumatul kujul alates 1. juulist 2009, kuna vastasel korral ähvardab ettevõtlust pankrottide laine, mis viib tööhõive veelgi ulatuslikumasse langusse. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4316/uud_uudidx_431609.htmlLoe ka Postimehest Hanno Pevkuri, Tarmo Kriisi, Eiki Nestori ja Ken-Martti Vaheri seisukohti töölepingu seaduse kohta: Kilbiga või kilbil?: http://www.postimees.ee/?id=118989

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus