iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Briti rahvaesindajad tagastavad hüvitisi

Briti rahvaesindajad tagastavad hüvitisi

Rubriik: Äripäev

Äripäev kirjutab, et Suurbritannia parteide liidrid sunnivad kerkinud skandaali tõttu parlamendisaadikuid valesti kasutatud kuluhüvitisi tagasi maksma.

Opositsioonis olevate konservatiivide liider David Cameron teatas teisipäeval, et partei ladvik maksab kohe tagasi umbes 16 000 naela ning et kõigil parlamendisaadikutel tuleb partei sisekontrollile oma kuluhüvitistest aru anda. Mida õigustada ei suudeta, tuleb tagasi maksta. Keeldujaid ähvardab parteist väljaheitmine, kirjutas Bloomberg. "Siiralt vapustatud" parteiliidri reaktsioon tuli vastusena meedias ilmunud teadetele, kuidas ka konservatiivide parlamendisaadikud on maksumaksja kulul puhastanud ujumisbasseine ning korrastanud tenniseväljakuid.

Cameron ise maksab tagasi 680 naela koduste remonditööde eest küsitud kompensatsiooni. Cameroni eeskuju järgides teatas raha tagasimaksmisest konservatiivide parlamendisaadik, kes oli maksumaksja rahaga soetanud 4700 naela eest aiavarustust. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4316/uud_uudidx_431606.html Loe ka: Hendrik Vosman. „Brown palus koeratoidu eest vabandust“ Loe ka: Kaivo Kopli.

„Ministrite kulude hüvitised ajavad rahva väga vihaseks“

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus