iconJuurdepääsetavus
Maksud 2024 koolituse salvestus - Maksumuudatused aastatel 2024-2027 Soovin tellida

Maksuküsimus: 99

Küsimus

Kas firma (käibemaksukohustuslane) peab maksma Käibemaksu kõlbmatu kauba mahakandmisel?

Vastus - 06.02.2006

NB! Vastatakse vastamise ajal kehtivat õiguslikku konteksti arvestades, kui vastuses seda ei täpsustata.

Ei pea, sest kauba mahakandmine ei ole käive käibemaksuseaduse § 4 lg 1 tähenduses.