Järgmine koolitus: Tallinn - Sügisseminar 2021 registreeri / loe lähemalt

Maksuküsimus: 728

Küsimus

Kui FIEna rendin eraisikult autot, siis kas tal tekib sellest mingit maksukohustust? Või minul rentnikuna? Või kantakse rent lihtsalt kuludesse?

Vastus - 23.08.2007

NB! Vastatakse vastamise ajal kehtivat õiguslikku konteksti arvestades, kui vastuses seda ei täpsustata.

Renditulult tuleb kinni pidada tulumaks (tulumaksuseaduse § 41 p 7) ja deklareerida vormil TSD.