Järgmised koolitused: Tallinnas ja Tartus - Aastaaruanne 2020 ja maksud 2021 registreeri / loe lähemalt

708

Küsimus

Kas töövõtulepinguga töötajale saab maksta lähetuse päevaraha?

Vastus - 07.08.2007

NB! Vastatakse vastamise ajal kehtivat õiguslikku konteksti arvestades, kui vastuses seda ei täpsustata.

Ei, lähetuse päevaraha saab maksuvabalt maksta palgalisele (töölepingu alusel töötavale) töötajale. Nii on sätestatud tulumaksuseaduse § 13 lg 3 punktis 1.