Aastaaruanne 2021 ja maksud 2022 koolituse salvestus loe lähemalt / osta koolitus

Maksuküsimus: 581

Küsimus

Kas firma võib sponsoreerida Eesti tõusvat tähte kergejõustikus? Kui võib, siis millised maksud sinna lisanduvad?

Vastus - 16.04.2007

NB! Vastatakse vastamise ajal kehtivat õiguslikku konteksti arvestades, kui vastuses seda ei täpsustata.

Kui raha antakse otse kergejõustiklasele (mitte spordiklubile), siis peab äriühing väljamakselt tulumaksu kinni pidama, sest tegu on toetusega tulumaksuseaduse § 19 tähenduses. Selline toetus maksustatakse reeglina saaja tuluna.