Aastaaruanne 2021 ja maksud 2022 koolituse salvestus loe lähemalt / osta koolitus

Maksuküsimus: 389

Küsimus

Vanemad tahavad oma lapsele suure summa kinkida (Kanda lapse kontole, laps täisealine). Kas sellelt peab tulumaksu tasuma? Kas antud juhtum käib tulumaksu seaduse § 19. (3) 6 punkt alla?

Vastus - 15.11.2006

NB! Vastatakse vastamise ajal kehtivat õiguslikku konteksti arvestades, kui vastuses seda ei täpsustata.

Sellist kingitust ei maksustata tulumaksuga.