Maksumaksjate liidu 25. juubeli puhul LIITUMINE kuni oktoobri lõpuni LIITUMISTASUTA! Astu liikmeks

238

Küsimus

Kui maksame juhatuse liikmetele tasu ettevõtte heade tulemuste eest, siis kuidas deklareerida ja kas lähevad maha nii kogumispension kui töötuskindlustus?

Vastus - 15.05.2006

NB! Vastatakse vastamise ajal kehtivat õiguslikku konteksti arvestades, kui vastuses seda ei täpsustata.

Juhatuse liikme tasult tuleb arvestada kõik maksud samamoodi kui töötasudelt, va töötuskindlustus. Töötuskindlustuse seaduse § 3 lg 2 p 2 kohaselt ei ole kindlustatu juriidilise isiku juhtimis- või kontrollorgani liige.