Järgmine koolitus: 30.09.2020 - Tallinn - Maksukonverents 2020 (välja müüdud) Vaata ajakava

2011

Küsimus

Kui Eesti käibemaksukohuslasest ettevõte osutab internetialast teenust, siis kas on toimitud õigesti: a) teenus ühendusesisesele ettevõttele, mis on asukohariigis km-kohuslane 0% km määraga; b)teenus ühendusesisesele eraisikule 20% km määraga; c) teenus ühendusevälisele ettevõttele ja eraisikule 0% km määraga?

Vastus - 22.03.2012

NB! Vastatakse vastamise ajal kehtivat õiguslikku konteksti arvestades, kui vastuses seda ei täpsustata.

Jah, maksumäärad on õiged ning õiguslik alus on järgmine:
a) KMS § 10 lg 4 p 9;
b) KMS § 10 lg 1;
c) KMS § 10 lg 4 p 9 ja § 10 lg 5 p 8.