Maksuküsimus: 194

Küsimus

Kui tegemist on väikese üüripinnal oleva firmaga, siis milline aadress peab olema minu poolt väljastatud ja ka saadud arvetel? Kas Äriregistri andmetes olev st. jur. aadress või kontori asukoha aadress?

Vastus - 05.04.2006

NB! Vastatakse vastamise ajal kehtivat õiguslikku konteksti arvestades, kui vastuses seda ei täpsustata.

Käibemaksuseaduse § 37 lõige 7 punkti 2 kohaselt tuleb arvele märkida maksukohustuslase nimi, aadress ja registreerimise number. Antud juhul ei ole KMS-is täpsemalt kirjeldatud, missuguse aadressi peaksite arvel kajastama. Seega on teil vaba voli ise valida, millise aadressidest arvele kirjutate. Oluline on lihtsalt see, et aadressi kaudu leiaks arve väljastaja üles. Võib olla nii poe kui ka juhatuse asukoha aadress.