Järgmine koolitus: Tallinn - Sügisseminar 2021 registreeri / loe lähemalt

Maksuküsimus: 1771

Küsimus

Väikesele kogudusele tuleb mõnikord appi inimene, kes ei kuulu koguduse juhatusse, kas talle võib maksta 1 000.- autokompensatsiooni maksuvabalt? Kui ei või, kas oleks lahendus sõidupäeviku pidamisel?

Vastus - 08.09.2010

NB! Vastatakse vastamise ajal kehtivat õiguslikku konteksti arvestades, kui vastuses seda ei täpsustata.

Isikliku sõiduauto hüvitust saab maksta vaid töötajale (https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=13236290). Et auto kasutamise eest hüvitust maksta peaks auto kasutaja esitama kütusetšekid (TuMS § 12 lg 3).