Aastaaruanne 2021 ja maksud 2022 koolituse salvestus loe lähemalt / osta koolitus

Maksuküsimus: 1692

Küsimus

Kui osutatakse transportteenust Eesti-Soome-Eesti ja ostja on Soome "firma", kas läheb 0% või 20% käibemaks ning mis seadusepunkti järgi?

Vastus - 22.04.2010

NB! Vastatakse vastamise ajal kehtivat õiguslikku konteksti arvestades, kui vastuses seda ei täpsustata.

Kui veoteenust osutatakse Soome käibemaksukohustuslasele või piiratud käibemaksukohustuslasele, siis ei ole käibe tekkimise koht Eesti (KMS § 10 lg 4 p 9) ning arvel on 0% maksumäär (KMS § 15 lg 4 p 1).

Vt ka siit: http://www.maksumaksjad.ee/modules/smartfaq/faq.php?faqid=1602