iconJuurdepääsetavus
Maksud 2024 koolituse salvestus - Maksumuudatused aastatel 2024-2027 Soovin tellida

Maksuküsimus: 150

Küsimus

Kas tuleb maksta tulumaksu, kui sain kingiks 20000 USD suuruse sularahatšeki USA-st?

Vastus - 07.03.2006

NB! Vastatakse vastamise ajal kehtivat õiguslikku konteksti arvestades, kui vastuses seda ei täpsustata.

Kui kingituse tegija on välismaa juriidiline isik või riiklik struktuur, siis on see sissetulek Eestis maksustatav (vt tulumaksuseaduse § 19 lg 3 p 6).