Järgmine koolitus: 11.10.2022 - Tallinn - Sügiskonverents 2022 Registreeri / loe lähemalt

Maksuküsimus: 1073

Küsimus

Kas elukaaslased saavad esitada ühise tuludeklaratsiooni ilma, et oleks abielus? Olemas ka ühine laps.

Vastus - 08.09.2008

NB! Vastatakse vastamise ajal kehtivat õiguslikku konteksti arvestades, kui vastuses seda ei täpsustata.

Ei, ühise tuludeklaratsiooni esitamise eelduseks on siiski abielu (vt TuMS § 44 lg 2).