Maksuküsimus: 1043

Küsimus

Kas eraisikuna, viies kokkuostu vanametalli, pean ma maksma tulumaksu?

Vastus - 20.07.2008

NB! Vastatakse vastamise ajal kehtivat õiguslikku konteksti arvestades, kui vastuses seda ei täpsustata.

Kui see on isiklikus kasutuses olnud vallasasi, siis selle võõrandamine on tulumaksuvaba (TuMS § 15 lg 4 p 4).