iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Vastuhakk kõrgetele maksudele pöörab Põhjamaid paremale

Vastuhakk kõrgetele maksudele pöörab Põhjamaid paremale

Rubriik: Päevaleht

Päevalehe toimetaja Heiki Suurkask analüüsib Põhjamaade sotsiaaldemokraatiat. Mullu tuli Rootsis võimule paremkoalitsioon, sama toimub nüüd ilmselt ka Eestis ja Soomes, vasakpoolsete käes on ohjad veel vaid Norras ja Leedus.

Kas Põhja-Euroopa puhul saab rääkida üleüldisest parempöördest? Financial Times kirjutas, et ka Prantsuse sotsialistist presidendikandidaadil Ségolène Royalil tasuks vaadata põhjala poole ja mõista, et sotsiaaldemokraatlik lähenemine “tõsta makse ja kuluta” enam ei toimi. Viis Põhjamaad – Taani, Norra, Island, Rootsi ja Soome – on juba aastaid olnud heaolu sünonüümiks.

Baltimaadele on nad selgelt eeskujuks. Kuid samal ajal kui elatustase on tõusnud, on kerkinud ka maksukoorem. Maksude alandamise idee on aga relv, millega on viimasel ajal üha kergem sotse valimistel võita.Loe täpsemalt: http://epl.ee/uudised/379160

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus