iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Valitsusel hakkab kärbete tegemiseks aeg otsa saama

Valitsusel hakkab kärbete tegemiseks aeg otsa saama

Rubriik: Päevaleht

Raimo Poom kirjutab Eesti päevalehes, et hoolimata valitsuse teada antud miljardilistest eelarvepositsiooni väidetavalt parandavatest kokkulepetest on vajamineva pea kuue miljardi krooni suurune kärbe kõike muud kui vettpidavate kokkulepetega varustatud. Ministeeriumid peavad alles täna esitama oma ettepanekud 11,8-protsendiseks eelarvete kokkutõmbamiseks selle aasta teises pooles.

Valdav osa eelseisvatest raha kokkuhoidvatest meetmetest vajab riigikogus seaduste muutmist. Arvestades riigikogu suvise istungivaba aja lähenemist peab valitsus kokkulepete kohaselt viimistletud eelnõud hiljemalt järgmisel neljapäeval riigikogu poole saatma. IRL-i esimees Mart Laar ütles eile Päevalehele, et kokkuhoiu mittesaavutamisel oleksid karmid tagajärjed.

„Eesti on väheseid EL-i riike, kes on suutnud oma eelarvedefitsiiti kolme protsendi sees hoida, ja seda on tähele pandud. Kui nüüd kukkuda, siis lüüakse meid eriti valusalt,” ütles Laar, viidates sel juhul riigi rahvusvahelist usaldusväärsust tabavatele löökidele. Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/artikkel/468383

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus