iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Valitsuse kius maamaksuga

Valitsuse kius maamaksuga

Rubriik: Päevaleht

Päevalehe juhtkirjas kirjutatakse, et Rahandusministeeriumi katse vabastada riigiasutuste alune maa maamaksust on märk sellest, kui põhimõttelagedalt Eesti oma maksupoliitikat suunab ja kuidas jutt tugevatest omavalitsustest ongi ainult jutt.

Juba jälle on tarvis ümber korraldada just maamaksu maksmise alused, mitte ükski teine maks. On üsna ilmne, et eesmärk on nõrgestada Keskerakonna valitsetud Tallinna, sest seal asubki suurem osa riigiasutusi.Kõnealusel juhul on suur tõenäosus, et viga saavad selles ärategemises teisedki omavalitsused. Kindel on ka see, et viga saavad ka Tallinna elanikud, sest üha rohkem tekib kohti, kust linna eelarvet tuleb pärastpoole kärpida.Loe edasi: http://www.epl.ee/news/arvamus/juhtkiri-valitsuse-kius-maamaksuga.d?id=64366077Loe samast veel: "Riik tahab võtta Tallinna tulud": http://www.epl.ee/news/eesti/riik-tahab-votta-tallinna-tulud.d?id=64365821

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus