iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Valitsus säästurežiimil: kroonike siit, teine sealt

Valitsus säästurežiimil: kroonike siit, teine sealt

Rubriik: Õhtuleht

Lauri Birkan kirjutab SL Õhtulehes, et valitsuskabinet jõudis eile õhtul neli tundi väldanud istungil riigieelarve 1,7 miljardi kroonise kärpe asjus kokkuleppele.

Peaminister Andrus Ansip teatas valitsuse pressiesindaja vahendusel, et kõnelused riigieelarve kulude kokkuhoiu üle jätkuvad esmapäeval. "Me peame veel kord üle vaatama, kuidas saaksime suurendada tulusid. Seda kahel viisil – riigile mittevajaliku vara realiseerimise ja Euroopa Liidu raha parema kasutamisega," ütleb Ansip. Rahandusminister Ivari Padar hindab neli tundi kestnud arut­elu tõsiseks töötegemiseks.

"Leppisime kokku kärpe summad, suurusjärk 1,7 miljardit krooni," räägib rahandusminister. Tema sõnul pole ministeeriumi, mille eelarvet ei kärbita. "Eks kõik peavad oma panuse andma, kuid ega me päris joonlauaga ministeeriume mõõda. Minul on loomulikult kõige kurvem, et rahandusministeeriumilt võeti, aga mis teha.

Oleme kõva sammu edasi läinud," teatab Padar. Juba istungi eel avaldas ta lootust, et üheskoos jõutakse vaid vahekokkuvõtteni, lõpliku otsuseni aga alles järgmise nädala jooksul. Kaitseminister Jaak Aaviksoo arvates on see igati õiglane, et kui SKT väheneb, vähenevad ka kaitsekulutused. Loe täpsemalt: http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=275985Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus