iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Valitsus kirjutas täna valmis maksutõusupommi

Valitsus kirjutas täna valmis maksutõusupommi

Rubriik: Postimees

Andrus Karnau kirjutab Postimees Online`is, et värske lubadus maksta tulevikus pensionisambasse lisaraha pole midagi muud kui maksutõusupomm, mille plahvatuse tagajärgi tuleb järgmistel valitsustel lahendada.

Pensionimaksete külmutamine sündis seetõttu, et sotsid sundisid valitsust andma lubaduse, et aastail 2014-2017 maksab valitsus inimestele nende soovil nelja protsendi asemel kuus protsenti sotsiaalmaksu sambafondi. Kuna pensionikassa tegutseb niigi pingelises olukorras, siis kaks lisaprotsenti kujuneb üsna suureks koormaks. Praegu pole teada, kui palju tuleb riigil lisaprotsenti välja maksma hakata. Mõne analüütiku hinnangul valib vabatahtlikud maksed pensionisambasse umbes kümnendik tulevasi pensionäre.

Samas kui vabatahtlikult hakkab makseid tegema jõukam osa palgasaajatest, siis on suurem ka surve pensionikassa rahale. Swedbanki analüütiku Maris Lauri sõnul tuleb sotsiaaldemokraatidel öelda, kust lisaraha võetakse. Loe täpsemalt: http://www.e24.ee/?id=107936

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus