iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Vaidlus 2000 krooni pärast jõuab täna riigikohtusse

Vaidlus 2000 krooni pärast jõuab täna riigikohtusse

Rubriik: Päevaleht

Toivo Tänavsuu kirjutab Päevalehes, et üleliigsete laovarudega seotud kohtuvaidlustest ettevõtjate ja riigi vahel jõuab täna esimesena riigikohtusse firma Hadler TL-i kaebus 2000-kroonise laovaru trahvi üle.

Hadler, kellel tunnistati üleliigseks osa modifitseeritud tärklist, on üks paarikümnest firmast, kes laovarude trahviotsused kohtus vaidlustanud. Seni on eranditult kõik otsused tehtud eri kohtuastmetes riigi kasuks. Hadler TL-i juhi Valmar Visnapuu jaoks on küsimus põhimõtteline: kuidas saab spekuleerimiseks tunnistada seda, kui klient avas uue tehase ja Hadleril oli lepinguline kohustus talle kahe kuu laovaru garanteerida? Firma leiab, et üleliigse laovaru seadus on põhiseaduse ja hea valitsemistavaga vastuolus.

Vt: http://www.epl.ee/artikkel/352813

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus