iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Uuring: autostumise vastu aitab hästi CO2-põhine maks

Uuring: autostumise vastu aitab hästi CO2-põhine maks

Rubriik: Päevaleht

Raimo Poom kirjutab Eesti Päevalehes, et transport toodab juba praegu rohkem CO2, kui 2020. aastaks seatud piir lubab. CO2 maks või soodustus on tõhusaim viis suunata säästvamate autode ostmisele.

Täna tutvustatakse avalikkusele valitsuse juures tegutseva säästva arengu komisjoni egiidi all valminud säästva transpordi raportit.

Esindusliku eksperdirühma tehtud põhjaliku analüüsi tulemused ja soovitused on riigi senise üsna leige transpordipoliitika kujundamise taustal liialdamata öeldes julged. Nii tõdetakse, et riik ei saa endale lubada jätkuvat pea liiva alla peitmist aina süveneva ja kulukama autostumise probleemi eest. Selleks et vähendada transpordisektori suurt energiakulu ehk suurendada säästlikkust, on praegu paras aeg vaadata otsa selgetele meetmetele, mis suunaksid inimesi liiklema väiksema kütusekuluga.Loe edasi: http://www.epl.ee/artikkel/591587Tutvu raportiga siit.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus