iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Uue parkimiskorraga Tallinna kesklinnas tuleb lihtsalt harjuda

Uue parkimiskorraga Tallinna kesklinnas tuleb lihtsalt harjuda

Rubriik: Õhtuleht

Tallinna abilinnapea Jaanus Mutli kirjutab SL Õhtulehes Tallinna uuest tasumise parkimise korraldusest.

Ligi nädala eest laiendati tasulist parkimisala Tallinna kesklinnas. See on esile kutsunud erinevaid arvamusi. Ärritunud on need, kes nüüd auto parkimise eest raha välja käima peavad ja rõõmsad need, kelle õuel on võõraste parkijate osakaal vähenenud. Loomulikult on enam kõlama jäänud nende hääl, kes tunnevad end ahistatult ning arvavad, et tasulise parkimisala laienemise eesmärk on linlaste elu raskendamine ja linna kukru paisutamine.

Miks me siis ikkagi otsustasime tasulise parkimise ala laiendada ja kelle huvides? Otsus ei tulnud kergelt ja läbimõtlematult. Oli teada, et see on samm, mis tekitab vastumeelt ja palju kirgi. Samas teadsime ka, et asja edasi lükates peidaksime pea liiva alla ja laseksime tõsistel probleemidel ainult süveneda.

Aastaid on räägitud vajadusest tasulist parkimisala laiendada, nüüd lõpuks sai see ka tehtud. Olukorral, kus linna sõitvad autod massiliselt tasulise parkimisala piiridel parkisid ja sellega julmalt ümberkaudsete elanike meelerahu rikkusid, ei saanud enam lasta kauem jätkuda. Seega sai asi teoks eelkõige nende inimeste huvides, kelle kodu ja meelerahu varem häiritud oli ning kes parkimisala piiridele parkijate pärast iga päev kannatama pidid. Usun, et nüüd enam sellist probleemi ei teki.

Loe täpsemalt: http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=224554&q

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus