iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Ujume vastuvoolu?

Ujume vastuvoolu?

Rubriik: Päevaleht

Eesti päevalehe juhtkirjas kirjutatakse, et eelarvetuludega kimpus valitsuse valikud hakkavad otsa saama. Peamised võimalused seisnevad järgmise aasta eelarve tasakaalust välja laskmises, mida kolmest partnerist kaks oponeerivad, ja siis veel käibemaksu tõstmises.

Toorkalkulatsioon lubab käibemaksu 18 protsendilt 20-ni tõstmisest riigieelarvesse ligikaudu kahe ja poole miljardilist lisasüsti. Kuid siit algavad “agad” ja neid on päris palju. Esiteks ujuks Eesti käibemaksu tõstes muu Euroopaga võrreldes vastuvoolu.

Teiseks suurendaks käibemaksu tõus Eesti puhul veelgi inflatsiooni, mis on niigi kahekohaline. Kolmandaks on viimase aja hinnatõusud mõjunud tarbimisele niigi laastavalt ning halvendanud käibemaksu laekumist. Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/artikkel/441746 Loe ka: Mirko Ojakivi: „Eelarve päästmiseks käibemaks 20 protsendile?“: http://www.epl.ee/artikkel/441743 Loe ka: „Jäätmekäitlejate liit: käibemaksutõus ohustab keskkonda“: http://www.arileht.ee/?artikkel=441805

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus