iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Tuntud ärimehed on maksuametile võla tõttu hambusse jäänud

Tuntud ärimehed on maksuametile võla tõttu hambusse jäänud

Rubriik: Päevaleht

Hetlin Villak kirjutab Eesti Päevalehes, et tuntud ärimeeste maksuvõlad ulatuvad kokku kümnetesse miljonitesse kroonidesse, järgnevalt vaid mõni näide.

Kulla- ja kellaäri Wrist.net omanikul Leonid Tsingisseril ulatub eraisiku maksuvõlg maksuameti andmebaasi järgi üle 2,3 miljoni krooni, millele lisandub veel ka intress. Maksuvõla on Tsingisser vaidlustanud. Sylvester Grupi üks endisi omanikke Margus Kohava on samuti maksuameti võlglaste nimekirjas. Maksuvõla suuruseks on 2,9 miljonit krooni, millele lisanduvad intressid.

“Võlg pärineb Sylvesteri aktsiate müügist, mille järel maksuamet otsustas, et tehingud ei olnud kooskõlas seadusega, kuna eraisikutest omanikud müüsid oma aktsiaid teistele firmadele,” tõdes Kohava. Ta lisas, et tegemist on maksuameti tagantjärele muudetud otsusega. Loe täpsemalt: http://www.arileht.ee/?artikkel=424556

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus