iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Tulumaksuseaduse muutus hakkas liikuma

Tulumaksuseaduse muutus hakkas liikuma

Rubriik: Päevaleht

8. märtsi 2006 a Eesti Päevalehe Ärilehes kirjutab Reet Teder, et Tulumaksuseaduse muudatused, mille tegemist alustati juba rohkem kui aasta tagasi, jõudsid riigikokku.

• Eelnõus võib leida muudatusi, tulenevalt hoiuseintresside maksustamist reguleerivast Euroopa Liidu direktiivist, äriühingute piiriülese liikumise maksustamist puudutavaid täiendusi, Euroopa Liidu nõuetest tingitud muudatusi maksusoodustuste andmisel nii residentidele kui ka mitteresidentidele, samuti muudatusi dividendide maksustamisel. • Olulisi muudatusi on tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute ja sihtasutuste nimekirja koostamise põhimõtetes ja korras. • Paljud tulevased muudatused on ettevõtjale ja töötajale soodsad.

Näiteks laiendatakse valitsuse kehtestatud ulatuses maksuvaba hüvitise maksmise õigust seoses sõiduauto kasutamisega teenistus-, töö- või ametiülesannete täitmisel kõigile juhtudele, mil sõiduauto ei ole tööandja omandis ega valduses. • Samuti võimaldatakse edaspidi teatud ulatuses hüvitada maksuvabalt puudega inimese elukoha ja töökoha vahelise transpordi kulusid. Tõstetakse ka reklaamkingituste maksuvaba piirsummat. Täpsemalt saab lugeda http://www.arileht.ee/artikkel.php?ID=4161 või 8.

märtsi Eesti Päevalehe Ärilehest lk 10.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus