iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Tulumaksu süsteem aastast 2009

Tulumaksu süsteem aastast 2009

Rubriik: Päevaleht

17.05.06 Eesti Päevalehe Ärilehes annab advokaadibüroo Straus & Partnerid lühiülevaate Rahandusministeeriumis valminud analüüsist äriühingu tulude maksustamise võimalike variantide kohta alates 1. jaanuarist 2009. aastal.

1. jaanuaril 2009.

a lõpeb Eestile antud üleminekuperiood tulumaksuseaduse kooskõlla viimiseks Euroopa Liidu ema- ja tütaräriühingute direktiiviga. Teatavasti maksustatakse Eestis äriühingu kasumit dividendi maksmise hetkel, mitte selle teenimisel. Euroopa Komisjon on leidnud Euroopa Kohtu praktikale tuginedes, et Eestis kasumi jaotamisel tasutav juriidiliste isikute tulumaks ei ole kooskõlas Euroopa Liidu ema- ja tütarühingute direktiiviga. Täpsemalt loe: http://www.arileht.ee/artikkel_4821.html Rahandusministeeriumi analüüsi 2009.

a reformi kohta loe: http://www.fin.ee/doc.php?15058

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus