iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Tuludeklaratsioonis ka väärtpaberid

Tuludeklaratsioonis ka väärtpaberid

Rubriik: Päevaleht

Päevaleht kirjutab, et sellest aastast on eeltäidetud deklaratsioonis info väärtpaberi- tehingute kohta. Seoses tulumaksuseaduse muudatusega läheb tuludeklaratsiooni esitamine kliendile 2007. aastast veelgi lihtsamaks, kuna eeltäidetud deklaratsiooni on kantud Eesti väärtpaberite keskregistri (EVK) pidaja poolt registreeritud väärtpaberitehingute andmed.

Muuhulgas puudutatakse juriidiliste isikute poolt esitatavat deklaratsioonivormi TSD, milles on selle aasta algusest tehtud mitmeid muudatusi. Eesti Maksumaksjate Liidu arvates on tuludeklaratsioonis küsimusi, mille eesmärk ja sisu on täitjatele ebapiisavalt lahti seletatud.

Paljud juriidilisest isikust maksumaksjad on üllatusega leidnud deklaratsioonis kolm küsimust, millele vastamata jättes ei ole võimalik deklaratsiooni elektrooniliselt esitada. Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/majandus/372967 Tutvu EML selgitustaotlusega: „Selgitustaotlus seoses vormi TSD täiendustega

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus