iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

townhall.com: Eesti edukas maksusüsteem

townhall.com: Eesti edukas maksusüsteem

Rubriik: Päevaleht

Kolumnist John Stossel kutsus USA konservatiivses internetiportaalis lihtsustama USA maksusüsteemi ja tulude deklareerimist, tuues eeskujuks Eesti. “Teised riigid on teinud oma kodanike elu paremaks, lihtsustades ja alandades makse. Eestlastel kulub keskmiselt kümme kuni viisteist minutit selleks, et täita tuludeklaratsioon. 84 protsenti esitab selle interneti teel,” märkis Stossel.

"Kaksteist aastat tagasi sai Eestist esimene riik, mis asus maksustama nii eraisikuid kui ka ettevõtteid ühesuguse maksumääraga.

See algas 26 protsendiga, langes 22 peale ning jõuab 2009. aastaks 20 protsendini. Pole üllatav, et Eestis on majandusbuum. Nüüd on eestlased pea sama jõukad kui nende naabrid, majandus kasvab üle 11 protsendi aastas."Loe täpsemalt: http://epl.ee/artikkel/382576Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus