iconJuurdepääsetavus
Maksud 2024 koolituse salvestus - Maksumuudatused aastatel 2024-2027 Soovin tellida

Töötuskindlustuse makse alanemine säästaks 7 eurot

Töötuskindlustuse makse alanemine säästaks 7 eurot

Rubriik: Päevaleht

Ann Marii-Nergi kirjutab Eesti Päevalehes, et kindlustatu maksemäär langeks kahele protsendile, kuid valitsus ilmselt ei soosi seda.

Sotsiaalministeerium saatis valitsusele kooskõlastamiseks ettepaneku langetada töötuskindlustusmakset. Eelnõu järgi langeb järgmisel aastal töötuskindlustusmakse 4,2 protsendilt kolmele. Praegu on kindlustatu maksemäär 2,8 ja tööandjal 1,4 protsenti. Tuleval aastal väheneks see vastavalt kahe ja ühe protsendini, mis tähendab, et keskmist brutopalka ehk 857 eurot kuus teenivale inimesele jääks kätte umbes seitse eurot rohkem kui nüüd.

Samal ajal aga on üsna kindel, et valitsus eelnõu heaks ei kiida, sest rahandusminister Jürgen Ligi on varem kinnitanud töötuskindlustusmakse järgmisel aastal tänavusega samaks jäämist. Päevalehe uudis: http://www.epl.ee/news/eesti/tootuskindlustuse-makse-alanemine-saastaks-7-eurot.d?id=61262334Loe ka EML kodulehelt siit.Loe samal teemal ka raamatupidaja.ee portaalist: Töötuskindlustusmakse langetamise eelnõu jääb tõenäoliselt toetuseta.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus (veebruar)

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus