iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

TOETUSRAHA LÄHEB JÕUKATELE. Teadlane: „Pikka plaani ega head riigivalitsemist ei ole võimalik selles mustris kuidagi näha.“

TOETUSRAHA LÄHEB JÕUKATELE. Teadlane: „Pikka plaani ega head riigivalitsemist ei ole võimalik selles mustris kuidagi näha.“

Rubriik: Õhtuleht

„Teame, et oleme korterelamud tehnilises mõttes väga edukalt korda teinud. Energiasääst on võimas. Inimesed on rahul, sisekliima on hea, tuba on soe, õhk on puhas. Aga kas toetus on läinud just neile, kes seda kõige rohkem vajavad?” arutleb TTÜ hoonete energiatõhususe ja sisekliima professor, akadeemik Jarek Kurnitski.

Kredexi statistikast nähtub, et kui korterelamutele jagatavad renoveerimistoetused jaotuvad maakondade lõikes enamvähem võrdselt, siis väikeelamute puhul läheb pea kaks kolmandikku toetussummadest Harjumaale. Viimase viie aasta jooksul on Kredexi toel korda tehtud ligi 4000 väikeelamut ja 500 kortermaja. Raha on selleks kulunud vastavalt 27 ja 182 miljonit eurot.

Loe lähemalt:
https://www.ohtuleht.ee/rahatarkus/1093020/toetusraha-laheb-joukatele-teadlane-pikka-plaani-ega-head-riigivalitsemist-ei-ole-voimalik-selles-mustris-kuidagi-naha-

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus