iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Teise pensionisamba lammutamise plaan langes terava kriitikatule alla

Teise pensionisamba lammutamise plaan langes terava kriitikatule alla

Rubriik: Päevaleht

Kärt Anvelt kirjutab tänases Eesti Päevalehes sellest, et riigile raha kokku hoidev kava leiab vastuseisu nii ekspertidelt kui ka poliitikutelt.

„Riigi panuse kaotamine kogumispensionisse ei tule kõne allagi,” kinnitas sotsiaaldemokraat Eiki Nestor. Tema sõnul oleks seda võimatu teha nii, et riik saaks raha juurde, ilma et inimesed selle all kannataks. Nestor viitas, et inimesed liitusid teise sambaga vabatahtlikult ja kindlate tingimuste alusel ning neid tingimusi pole võimalik olematuks teha. Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni esimehe sõnul saab neid tingimusi muuta ainult sellisel moel, et vabatahtliku otsuse langetanud inimesed ei kaota.

„Valitsussektori tasakaalu me aga siis ei mõjuta,” osutas Nestor. Pensionireform on niivõrd pikaajaline, et mõneaastased majandussurutised või ka muud tähtsad muudatused, näiteks rahareform, on selle kõrval köömes,” lisas ta.Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/artikkel/456798

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus