iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Tartu otsustas maamaksu mitte muuta

Tartu otsustas maamaksu mitte muuta

Rubriik: Päevaleht

Tartu linnavolikogu otsustas 2008. aasta maamaksumääraks jätta 2002. aastast saadik püsinud määra - üks protsent maksustamishinnast.

Üheprotsendilise maamaksumäära kehtestamise poolt hääletas volikogu 31 saadikut ning vastu oli seitse saadikut. Volikogu ei toetanud Isamaa ja Res Publica liidu fraktsiooni ettepanekut kehtestada järgmisel aastal minimaalne maamaksumäär ehk 0,1 protsenti.

Ettepaneku poolt oli kaheksa ja vastu 25 volinikku. Endiseks jääb Tartu pensionäride maksuvabastuse summa - kuni 400 krooni kuni 1000 ruutmeetri suuruselt krundilt. Samas ulatuses - 400 krooni - maksusoodustus jääb kehtima ka represseerituile, kelle osas krundi suuruse piirangut seatud ei ole. Toetust ei leidnud ka IRLi ettepanekud tõsta pensionäride maksuvabastust 800 kroonile ning vabastada represseeritud maamaksu tasumisest kogu isiku kasutuses oleva elamumaa osas, millelt ei saada rendi- või üüritulu.

Ettepanekuid toetas 13, vastu hääletas vastavalt 23 ja 25 volikogu liiget. Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/artikkel/410610

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus