iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Tartu ärimehed on avastatud arvevabriku tegevusest ärevil

Tartu ärimehed on avastatud arvevabriku tegevusest ärevil

Rubriik: Päevaleht

12.07.2006 Eesti Päevalehes kirjutab Vallo Toomet, et arvevabriku avastamine ja sellega seotud infosulg tekitab ärimeestes nõutust.

Lõuna ringkonnaprokuratuuri majandusosakonna vanemprokuröri Kaire Hänilese üleskutse ärimeestele tulla puhtsüdamlikult üles tunnistama on ajanud Tartu ärimehed ärevile. Päevalehega vestelnud ärimehed ütlesid otse, et infosulg on tekitanud paljudes firmades ärevustunde, kuna teada ei ole ei täpset arvevabriku firmade nimekirja ega ka neid eilseks juba 12 inimest, kes on vahi alla võetud. Keegi neist ei osanud nimetada oma tutvusringkonnast ühtegi ärimeest, kes oleks äkki kadunud ja ilmselt vahi alla võetud. See omakorda viitab võimalusele, et kogu arvevabriku oli rajanud vaid üks kitsam kuritegelik jõuk.

Tartu firmajuhid ei tea, mis firmadest tuleks üldse karta arvevabriku töös osalemist. Täpsemalt loe: http://www.epl.ee/artikkel.php?ID=325775

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus