iconJuurdepääsetavus
Maksud 2024 koolituse salvestus - Maksumuudatused aastatel 2024-2027 Soovin tellida

Tallinna asemel Riiga

Tallinna asemel Riiga

Rubriik: Õhtuleht

Urmas Vahe kirjutab SL Õhtulehes, et reedel paisatakse Piletilevi, Statoili ja interneti kaudu müüki omal moel kultusansambliks saanud Depeche Mode’i kontserdi piletid. Etteaste ise tuleb järgmise aasta 25. mail Riias.

Arvatavasti viibki korraldajafirma BDG oma tegevuse raskuspunkti naaberriigi pealinna. Või ükskõik kuhu – peaasi, et Eestist eemale.

"Selge, et päris ilma me eestlasi kontsertidest ka ei jäta," lubab muusikaärimees Peeter Rebane. "Aga kindlasti on neid kordades vähem kui tänavu. See on kõigi kümmekonna korraldaja, kes rahvusvahelisel tasemel tegutsevad, ühine arvamus. Olen kuulnud, et kõva löögi alla on sattunud näiteks "Rabarock" ja teisedki suured üritused.

Kas festivalidest järgmisel aastal üldse asja saab, on omaette suur ja kõver küsimärk," on kontserdikorraldaja pessimistlik. "Me ei tahaks nii teha. Kahjuks on see kurb majanduslik paratamatus: meist keegi ei ole nõnda rikas, et maailmabändidele peale maksta," räägib Rebane. "Aga nii see meie valitsuse arvates just peakski olema.

Nagu taevast sadanud 13protsendiline maksulisand – see tundub kurioosiumina," pole ta rahul. “Kurioosum on kindlasti ka meie kultuuriministri käitumine situatsioonis, kus minister peaks oma haldusala muudatuste – eriti negatiivsete muudatuste – vastu kaitseseisundi sisse võtma. Mujal maailmas on igasugune pahandustetekitaja ju rahandusmaailm ja ülejäänud püüavad tema rünnakuid pareerida,” teab Rebane. “Meil on täpselt vastupidi.

Kultuuriminister isiklikult käib mööda valitsust lobitööd tegemas, et käibemaks ikka tõuseks. Ja rahandusminister püüab olla ja jäädagi rahulikuks. Loe täpsemalt: http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=298944

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus (veebruar)

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus