iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Tallinn kaalub parkimiskohtade vähendamist ja parkimistasu tõstmist

Tallinn kaalub parkimiskohtade vähendamist ja parkimistasu tõstmist

Rubriik: ERR

Tallinna linnavolikogu hakkab neljapäeval arutama jätkusuutliku liikuvuse arengukava, et vähendada autostumist ning kujundada ümber tänavavõrk. Üks võimalus inimesed autodest bussi saada on parkimiskohtade vähendamine, kuid kaalutakse ka parkimise hinnatõusu ja elaniku parkimissoodustuse kaotamist.

Iga päev sõidab pea 50 000 inimest Tallinna tööle, kümned tuhanded pealinlased aga sõidavad tööle linnapiiri taha. Tallinna linnavolikogu hakkab neljapäeval arutama jätkusuutliku liikuvuse kava, mis peaks ärgitama inimesi valima auto asemel ühistranspordi. Üheks võimalikuks motivaatoriks peaks olema parkimiskohtade vähendamine.

"Ilmselt on olukord see, et parkimiskohtade arvu tuleb järk-järgult vähendama hakata. Osaliselt me seda juba teinud oleme, iga järgneva tänava projektiga tegelikult parkimiskohtade osakaal väheneb," selgitas abilinnapea Madle Lippus (SDE).

Tema sõnul võtavad parkimiskohad linnas väga palju ruumi, mida võiks tegelikult kasutada linnahaljastuseks, aga ka jalakäijate elu mugavamaks tegemiseks.

Loe lähemalt:
https://www.err.ee/1609165933/tallinn-kaalub-parkimiskohtade-vahendamist-ja-parkimistasu-tostmist

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus