iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Tallinlasest eramajaomaniku maamaksuvõitlus jõuab kohtusse

Tallinlasest eramajaomaniku maamaksuvõitlus jõuab kohtusse

Rubriik: Õhtuleht

Allar Viivik kirjutab Õhtulehes, et Tallinna kolmekordse maksutõusuga võitlev Västriku tänava majaomanik Tanel Viks viib lahingu peagi kohtu ette – halduskohus hakkab tema kaebust arutama 14. augustil.

Keskerakondlik linnavõim tõstis maamaksu Tallinnas kolmekordseks tänavu 1. jaanuarist. Kristiine linnaosas Västriku tänaval elavale Tanel Viksile tähendab see aastas ligi 6000kroonist lisaväljaminekut."Krundi suurus on 2300 ruutmeetrit.

Aga see on selline pikk krunt, mida ei saa tükeldada ega poolitada," näitab majaomanik oma elamist.Koostöös Maksumaksjate Liiduga andis Viks maamaksunõude kohtusse. Tanel Viksi esindab kohtus advokaadibüroo Glimstedt, Straus & Partnerid vandeadvokaat Priit Lätt. Mullu tõi sama advokaat võidu riigi vastu kontserdi- ja ööklubide piletite käibemaksu võrdsuse asjas.Loe täpsemalt: http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=288966

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus