iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Taavi Veskimägi: erakordselt rumal samm

Taavi Veskimägi: erakordselt rumal samm

Rubriik: Päevaleht

Endine rahandusminister Taavi Veskimägi (IRL) leiab, et rahandusministeeriumi struktuurireformi näol on tegu erakordselt rumala sammuga. Ma ei pea heaks tavaks, et eelmine minister kommenteerib järgmiste personali- ja organisatsioonikorralduslikke samme. Aga erakordselt rumalad sammud, nõuavad erakordset reaktsiooni.

Ma olen sügavalt mures ministeeriumis toimuva pärast. Tugev Rahandusministeerium on aegade jooksul hoidnud Eesti riigis ära hulga lollusi.

Kõik see, mis toimub Rahandusministeeriumis ei ole seega mitte ainuüksi ministeeriumi organisatsiooni või personalikorralduslik küsimus, vaid omab olulist mõju riigi finantspoliitikale.Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/artikkel/444067Loe samal teemal kriitikat: Rahandusministeeriumist kasvab osakondade monstrumLoe samal teemal Lasse Lehise tähelepanekuid septembrikuu ajakirjast MaksuMaksja: Hoiame kokku ehk Töö tegi inimesest osakonnajuhataja

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus