iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Superministeeriumi jahedas töötamise katse lõppes temperatuuri tõstmisega

Superministeeriumi jahedas töötamise katse lõppes temperatuuri tõstmisega

Rubriik: ERR

Sel sügisel püüti nelja ministeeriumi koondavas hoones kokku hoida. Nüüdseks on selgunud, et külmetav ametnik hästi tööd ei tee ja isegi kui erakordselt tõhusalt elektrit ja kütet kokku hoida, siis arved on ikkagi tõusnud.

Oktoobris läksid ministeeriumiametnike seas moodi termopesu, villased kampsunid ning pleedid, sest superministeeriumis keerati küte alla 19 kraadile. Praegu enam külmetavaid ametnikke ei näe, sest pärast kaks kuud kestnud eksperimenti tuli tunnistada, et nii jahedas ruumis tööd teha pole võimalik ja nüüd on kontorites 20 kraadi.

"Enamik inimesi ütles, et nad peavad õigeks energia kokkuhoidu, aga peaks ikkagi vaatama, et kuna tegemist on kontori ja istuva tööga, siis temperatuuri peaks tõstma, sest muidu kogu mõttetegevus on orienteeritud sellele, kuidas saada sooja, mitte sellele, kuidas oma tööd kvaliteetsemalt teha," ütles sotsiaalministeeriumi kantsler Maarjo Mändmaa.

Loe lähemalt:
https://www.err.ee/1608830095/superministeeriumi-jahedas-tootamise-katse-loppes-temperatuuri-tostmisega

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus