iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Stockholmi keskuses kehtib taas ummikumaks

Stockholmi keskuses kehtib taas ummikumaks

Rubriik: Päevaleht

Tuuli Aug kirjutab Päevalehes, et eilsest alates peab iga autojuht, kes tahab Stockholmi kesklinna sisse või sealt välja sõita, tasuma 10–20 Rootsi krooni.Ummikumaks kehtib ainult Stockholmis registreeritud autodele. Maksu alla lähevad ainult argipäevad, kuid ka siis ei puuduta maks tervet ööpäeva – sõidu eest tuleb maksta kella poole seitsmest hommikul kuni poole seitsmeni õhtul. Ummikumaksu suurus sõltub kellaajast.

Ummikumaksu katsetati Stockholmis eelmisel aastal ning pärast prooviperioodi korraldati sügisel rahvahääletus, millest selgus, et stockholmlased on maksu poolt. Ummikumaksu kehtestamist plaanib ka lõunapoolseim maakond Skåne ja selle keskus Malmö.Loe Päevalehest: http://www.epl.ee/uudised/394890Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus