iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Sotside maksuhaak

Sotside maksuhaak

Rubriik: Õhtuleht

SL Õhtulehe arvamusloos kirjutatakse, et töötajate töötuskindlustusmaksed on peaaegu kolmekordistumas ning äsjased Savisaare maamaksu vastu protestijad ei näe siin mingit sigadust.

Sotsid väidavad, et tegu on töötajate eest hoolitsemisega, mis sest, et seda tehakse kätt töötaja taskusse ajades. Meie töötukassa õilmitses, kuni majanduses olid head ajad. Siis oli hea juhtkonnale suurt palka ja boonuseid maksta ning autosid soetada. Nuumati ka välismaa fondihaldureid neile pööritamiseks antud rahaga.

Mis aga hakkab sellise juhtimise korral juhtuma halbade aegade saabudes, kui enneolematu majanduspillerkaari ajal sulas töötajate kassasseusaldatud raha inflatsiooni tõttu ega teeninud suurt midagi? Ent juhtsots Nestor ja töötukassa juht Paavel on parteikaaslased. Ning nii tulebki appi partei ja asub kergitama töötajate makseid, selle asemel, et töötukassa juhtimises kord majja lüüa, rahaasjad kriitiliselt läbi vaadata või vajaduse korral seal plats politrukkidest üldse puhtaks lüüa. Mugavam ja soodsam on käsi töötaja taskusse ajada, kui sundida tööandjaid rohkem maksma.

Aga kas sotsid ning iseend kõigi töötajate nimel tööandjatega läbi rääkima volitanud ametiühingud on endalt küsinud, kas töötajad on neilt sellist hoolitsust üleüldse tellinud? Loe täpsemalt: http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=278386&d=20080507

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus