iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Soov taas Elektrilevi mummusid näha nõuab kümnete tuhandete eest kiletamist

Soov taas Elektrilevi mummusid näha nõuab kümnete tuhandete eest kiletamist

Rubriik: ERR

Paar aastat tagasi siniste mummude asemele Enefit Connecti rohelise värvi saanud sõidukid kleebitakse taas Elektrilevi värvidesse. Kahekordne ümberrüütamine maksab mõnikümmend tuhat eurot.

"Energia igasse pesasse," kuulutas valge kiri rohelise Dacia taguotsal 2021. aasta jõulukuul. Enne seda võis sama autot näha hoopis siniste mummudega valgel taustal. Need mummud polnud seal niisama. Stiiliraamatu järgi on tegu "Elektrilevi kaasaegse ja professionaalse visuaalse identiteediga, mis ühendab endas elektri kaugustesse levimise ja välkkiire reageerimise." Sinised mummud koondusid välgunooleks.

2021. aastal pidi välgunool mõneks ajaks taanduma. Eesti Energia lõi uue tütarfirma Enefit Connecti ja viis sinna suure hulga Elektrilevi töötajaid koos ülesannete ja masinapargiga. Peagi teataski sõidukite ülekiletamisele pühendunud ettevõte sotsiaalmeedias, et asendab sinised mummud Enefit Connecti roheliste kleepsudega. Algas "Energia igasse pesasse" tähelend.

Loe lähemalt:
https://www.err.ee/1609162957/soov-taas-elektrilevi-mummusid-naha-nouab-kumnete-tuhandete-eest-kiletamist

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus